Full Name Division Weapons 1pt Kata 1pt Sparring 1pt
Mikayla Achorn 7-8 Girls Novice 2nd 3rd
Sydnie Adams 11-12 Girls Advanced 3rd 2nd
Elizabeth Ainsworth 11-12 Girls Intermediate
Tristan Alexander 9-10 Boys Black Belt 3rd
Bruce Allen Senior Mens Intermediate
Michael Anderson    15-17 Boys Black Belt 1 1 1
Kenny Anderson Benedickson 6 & Under Boys 1 4th 1
Zoe Andrews 9-10 Girls Intermediate
Lilandra Arel 11-12 Girls Intermediate
Spencer Arsenault 13-14 Boys Intermediate 4th 2nd 2nd
Jennifer Audette Senior Womens Intermediate
Isabelle Babb 13-14 Girls Advanced
Matty Babb 15-17 Boys Black Belt
Brent H. Baker Senior Mens Black Belt
Calla A. Baker 12 & Under Girls Black belt
Jaden Baker 15-17 Girls Advanced
Cian Barratt 9-10 Boys Intermediate
James Barto 9-10 Boys Intermediate
Bryce Batchelder 12 & Under Boys Black belt
Jennifer Bauchman Senior Womens Black Belt 1st 4th
Derek Beaulieu 15-17 Boys Black Belt 3rd
Emma Bednarek 9-10 Girls Intermediate
Joseph Bednarek 12 & Under Boys Black belt
Noah Benevides 15-17 Boys Black Belt
Jacob Bennett 11-12 Boys Intermediate
Henry Bernard 9-10 Boys Intermediate
Richie Bernard Executive Mens Black Belt 1st 3rd
Carlie Bertand 9-10 Girls Novice 2nd 2nd
Phoebe Bissell 9-10 Girls Novice
Angelo Bonanno 13-14 Boys Novice
Naiya Bond 11-12 Girls Intermediate 3rd 3rd 1st
Alice Bonnevie-Rothrock 13-14 Girls Black Belt
Helen Bonnevie-Rothrock 13-14 Girls Advanced
Jane Bonnevie-Rothrock 13-14 Girls Black Belt
Mason Borbon 15-17 Boys Intermediate
Sam Borenstein 15-17 Boys Black Belt
Allison Borges Senior Womens Black Belt 1st 4th 1st
Rich Borges 18-34 Mens Black Belt 1st 1st 1st
Chris Boucher Executive Mens Black Belt
Dave Brackett Executive Mens Black Belt
Corbett Brassaw 13-14 Boys Black Belt 3rd 3rd
Carter Brown 7-8 Boys Novice
Emmitt Brown 7-8 Boys Novice
Kaleb Brown 11-12 Boys Intermediate 2nd 3rd
Aria Brunner 15-17 Girls Black Belt
Dominic Brunner 13-14 Boys Black Belt
Hailey Bryant 11-12 Girls Advanced 2nd 2nd 3rd
Jayden Bryant 11-12 Boys Advanced 1st 1 1
Cameron Burrows 7-8 Boys Novice
Dylan Burton 15-17 Boys Black Belt
Pete Butera 13-14 Boys Black Belt 4th
Graham Butler 9-10 Boys Intermediate
Mike Buzby 18-34 Mens Black Belt 2nd
Charles Byers 9-10 Boys Intermediate 1 1 1
Lilliana  Byers 7-8 Girls Novice 1
Alex Caisse 15-17 Boys Black Belt
Teddy Camire 11-12 Boys Advanced 4th
Ron Campana Senior Mens Novice
Nick  Campbell 15-17 Boys Black Belt 1 1 1st
Rick Campbell Senior Mens Intermediate
Norah Caouette 13-14 Girls Black Belt 1 1 1
Bailie Carey 15-17 Girls Black Belt
Kevin Carey 18-34 Mens Black Belt 2nd 4th
Samantha Carey 18-34 Womens Black Belt
Anselmo Cassiano Alves Senior Mens Advanced
Alyssa Chandler 15-17 Girls Advanced
Karen Chandler Executive Womens Black Belt
Hanna  Ciampa 15-17 Girls Advanced
Mia Ciccone 13-14 Girls Black Belt 4th
Natalie Ciccone 7-8 Girls Intermediate
Summer Cicnon 9-10 Girls Intermediate
Anna Ciglar Executive Womens Black Belt 1st 2nd 1st
Amelia Cikacz 7-8 Girls Advanced 1st 1st 3rd
Ryan Cikacz 7-8 Boys Novice 1st 2nd
Isabella Citro 9-10 Girls Intermediate 1st 1 1
Grace Clark 9-10 Girls Intermediate
Phillis Clark 13-14 Girls Advanced 3rd
Justin Cleveland Male Special Needs
Richard Clifford 13-14 Boys Advanced
Byron Cochran 7-8 Boys Intermediate
Kaden Colby 12 & Under Boys Black belt 3rd 1 1
Kaia Colby 13-14 Girls Black Belt 4th 1st 1
Elysa Colon-Gutierrez 9-10 Girls Intermediate
Dylan Cooley 9-10 Boys Advanced
Madison Corgan 15-17 Girls Intermediate 2nd 3rd 1st
Daniel Cormier 6 & Under Boys
Emily Cormier 15-17 Girls Black Belt
Noah Cormier 7-8 Boys Novice
Hannah Costa 15-17 Girls Advanced
Jerry Costa Executive Mens Black Belt 3rd 4th
Thomas Cotzin 11-12 Boys Advanced
Tai Couture 11-12 Boys Advanced 1st 3rd
Hunter Cram 9-10 Boys Novice
Annika Cranson 11-12 Girls Intermediate
Tristan Creeley Senior Mens Black Belt 1st
Kristen Crockett 18-34 Womens Intermediate 1st 1st 1st
Vanessa Crouse 13-14 Girls Advanced 1st 2nd 1st
Gavin Curry 9-10 Girls Novice 4th 2nd 3rd
Isabelle Curry 6 & under Girls 1st 1st
Mark Dagnall Executive Mens Black Belt
Emily Daigneault 9-10 Girls Novice
Dylan Daniels 9-10 Boys Advanced
Tal Dassau 15-17 Girls Black Belt
Natalie DeLuca 13-14 Girls Black Belt 2nd 1st
Brianna Denski 13-14 Girls Black Belt 3rd 1 3rd
Jon Denski 18-34 Mens Black Belt 1st 1st 3rd
Sophie DePalma 18-34 Womens Intermediate
Isabel Derosby 11-12 Girls Intermediate
Abigail Desrosiers 11-12 Girls Advanced
Jay  Desrosiers 7-8 Boys Intermediate 1st 1
Joel Desrosiers 9-10 Boys Intermediate 1 1
Ayden Diamond 7-8 Boys Advanced 1st 1st 2nd
Richard Dimacale 15-17 Boys Intermediate 2nd 1st 2nd
Jayden Dimacali 9-10 Boys Intermediate
Mitchell Dionne 9-10 Boys Intermediate
Caleb Doherty Male Special Needs 2nd 1st 2nd
Jeremiah Doran 11-12 Boys Advanced
Logan Dow 9-10 Boys Novice 4th 1
Elias Dorta Dugue 9-10 Boys Novice
Gabriel Doyle 15-17 Boys Black Belt
Alison Drew 15-17 Girls Black Belt
Garrett Dryden 9-10 Boys Novice 1 3rd
Brendan Dube 13-14 Boys Black Belt 1st
George Dube 13-14 Boys Black Belt
Jamieson Dube 15-17 Boys Black Belt 1st 1st
Abigail Dudley 11-12 Girls Advanced 1st 1st 1st
Marcus Dunn 9-10 Boys Intermediate 1st 3rd
Ravaka Eames 9-10 Girls Novice
Erin Earley Senior Womens Black Belt 1 1 1
Ava Eccles 11-12 Girls Advanced
Mikey Edaugal 15-17 Boys Black Belt
Lucas Escobosa IV 7-8 Boys Advanced 1st 4th
Andrew Faulkner Male Special Needs
Walter Fegel 13-14 Boys Advanced
Mikala Ferland 13-14 Girls Advanced 4th 1
Kylie Fernet 15-17 Girls Advanced
Noah Fernet 12 & Under Boys Black belt
Emily Feyler 7-8 Girls Novice
Jason Feyler 9-10 Boys Novice
Roger Files 13-14 Boys Intermediate
John Finch Executive Mens Black Belt
Adam  Fitzgerald 9-10 Boys Intermediate
Joshua Flaherty 15-17 Boys Black Belt 4th 2nd
Gayle Fleming Executive Womens Black Belt
Ella Fontaine 15-17 Girls Black Belt 3rd
Judith Foster Executive Womens Black Belt 1st
Rylee Gabert 12 & Under Girls Black belt 1st 1st 2nd
Jada Gadson 9-10 Girls Advanced 1st 2nd
Tyler Gallagher 9-10 Boys Intermediate 4th 3rd 2nd
Michaela Gambino 9-10 Girls Novice
Hailey Gandarillas 11-12 Girls Intermediate
Danielle Gaudette Female Special Needs
Charlotte Gearhart 9-10 Girls Novice 1st 1
Keenan Gearhart 11-12 Boys Novice 1 1 1
Michael Gemme 15-17 Boys Black Belt 2nd
Koltin Gernat-Hemenway 11-12 Boys Intermediate
Fergus  Glasspool 7-8 Boys Novice 1st 1
Lyall Glasspool 9-10 Boys Intermediate 3rd 2nd 1
Christopher Goff 11-12 Boys Advanced
Adam  Grant 18-34 Mens Black Belt
Cindy Greene Senior Womens Intermediate
Ryder Grisko 9-10 Boys Novice 2nd
Cameron Groskreutz 9-10 Boys Intermediate 1 4th
Quinn Groskreutz 7-8 Boys Intermediate 1st 4th
Angelique Guberski 9-10 Girls Novice
Killian Guberski 7-8 Boys Intermediate
Vincent Guberski 9-10 Boys Intermediate
Gregg  "Tiger" Guillemette Executive Mens Black Belt 1st 1st
Abram Haggett 9-10 Boys Advanced
Lydia Haggett 11-12 Girls Advanced
Jared Hakala 18-34 Mens Advanced
Mary-Jane Hall 7-8 Girls Novice
Nathaniel Hamblin 13-14 Boys Advanced 2nd 4th 3rd
Eliza Hamilton 6 & under Girls
Mason Hamilton 9-10 Boys Intermediate 3rd
Haley Hannon 11-12 Girls Advanced 1
Owen Hargrove 15-17 Boys Black Belt
Silas Hassele 11-12 Boys Advanced 4th
Glen Hayes 11-12 Boys Advanced
Brett Henry 13-14 Boys Intermediate
Alexandra Herr 15-17 Girls Advanced 1st 1st 2nd
Sage Herr 13-14 Girls Advanced 1 1 1
Erik Herter Senior Mens Intermediate
Jenna Hiller 9-10 Girls Intermediate 3rd
Allyson Hocter 13-14 Girls Intermediate 2nd 3rd
Nathaniel Hodge 15-17 Boys Advanced
Dylan Holmes 12 & Under Boys Black belt 1st 4th
Luke Hopkins 11-12 Boys Intermediate 2nd 1st
Geneva Howard 13-14 Girls Black Belt 1st 2nd 2nd
Dylan Huard 13-14 Boys Advanced 1 1 1
Duane Hurlburt 18-34 Mens Black Belt
Sang Huynh 15-17 Boys Advanced
Anthony Hyland 11-12 Boys Novice 4th 4th
BenJamin Innes 18-34 Mens Black Belt
Gabriel Iwaniec 9-10 Boys Novice
India Iwaniec 13-14 Girls Intermediate 1st 2nd
Kai  Jenkins 18-34 Mens Advanced 1st 1st
Tate Jewell 13-14 Boys Advanced 3rd 2nd
Courtney John-Piere 15-17 Girls Black Belt 4th 1 4th
Joseph Johnson Executive Mens Black Belt 4th
Noah Johnson 15-17 Boys Black Belt
Alessia Johnson-Brick 18-34 Womens Advance
Layne Johnston 7-8 Boys Intermediate 2nd 2nd
Jerry Jones Senior Mens Advanced
Kailey Jones 13-14 Girls Advanced
Katie Jordan 18-34 Womens Black Belt 1st 2nd
Gregory Joseph Senior Mens Novice
Owen Kaltsas 9-10 Boys Intermediate
Hope Keohan 11-12 Girls Intermediate
Fred Kerrigan 18-34 Mens Black Belt
Rebecca Kilduff Senior Womens Black Belt 3rd 2nd
Caitlin Killarney Female Special Needs
Arden Klaud 6 & under Girls
Myles Klaud 9-10 Boys Intermediate
Quinn Kneeland 13-14 Boys Black Belt 2nd 1st
Chloe Knowles 7-8 Girls Intermediate 3rd
Paul Knowles Senior Mens Intermediate 1st 1st
Jeremy Kriegel Senior Mens Black Belt
Kira Kuralt 15-17 Girls Black Belt
Daniel  LaChance 11-12 Boys Advanced
Lucia LaCroix 7-8 Girls Novice 1st 1st
Finn Lafgren 11-12 Girls Intermediate
Taylor Landry 18-34 Mens Black Belt
Trisha Lange 9-10 Girls Intermediate
Aidan Langley 13-14 Boys Intermediate 1 3rd 1st
Danni Langley 11-12 Girls Intermediate 1 3rd 2nd
Trevor Langley 9-10 Boys Intermediate 1 4th
Alex L'Bassi 9-10 Boys Intermediate 3rd 1st 1st
Ralph Leblanc Executive Mens Black Belt
Adam  Lempel Senior Mens Advanced
Noah Lempel 15-17 Boys Black Belt
Hanah Lepisto 13-14 Girls Black Belt
Timothy Lepisto Senior Mens Advanced
Jeremy Lesniak Senior Mens Black Belt
Logan Levesque 9-10 Boys Intermediate 2nd 1 1
Alessandro Lombardo 15-17 Boys Black Belt
Cathy Lord Senior Womens Novice
Emily Lowther 15-17 Girls Intermediate 4th 2nd 2nd
Katherine Ludewig Senior Womens Novice 1st 1st
Jayden Lugo 7-8 Boys Novice
Jack Lyon 7-8 Boys Novice 2nd 1st
Cameron Madden 9-10 Boys Intermediate 3rd 4th
Jordan Magiera 15-17 Girls Black Belt
Abby Malone 13-14 Girls Advanced 4th 4th
Alex Malone 13-14 Boys Advanced 1st
Mason Mangarelli 18-34 Mens Black Belt
Joe Marcelynas 18-34 Mens Black Belt 4th
Hannah Marshall 11-12 Girls Advanced
Fred Martell Executive Mens Black Belt 2nd
Brooke Martin 18-34 Womens Black Belt
Carl Martin 15-17 Boys Advanced
Desirae Martin 18-34 Women Advanced
Layla Mason 9-10 Girls Intermediate 4th 1st 1
Sidney Mason 15-17 Girls Black Belt
Jack Massimo Sr Women's Black Belt
Grace Masterson 9-10 Girls Intermediate 4th
Kayleigh Mazuroski 9-10 Girls Advanced
James McColl  11-12 Boys Advanced
John McColl Jr. 13-14 Boys Advanced
Ryan McCormick 11-12 Boys Advanced 4th 1 1
Aurie McDonald 7-8 Girls Novice
Lelia McDonald 6 & Under Girls
Michael McDonough 9-10 Boys Advanced 3rd 1st
Mackenzie McFarland 7-8 Girls Novice 1st 2nd 2nd
Ryan McKendry 15-17 Boys Black Belt
Alex McLean 11-12 Boys Advanced 1 1 2nd
Sean McLean 15-17 Boys Advanced 1st 1st 1st
Logun McMahon Senior Mens Intermediate
Rick McMahon 11-12 Boys Novice
Julia McQuade 18-34 Womens Black Belt
Amanda McSweeney Senior Womens Intermediate
Stephanie Merrill 18-34 Womens Intermediate
Brianna Michaud 11-12 Girls Advanced
Riley Miller 7-8 Girls Intermediate 3rd 3rd
Caleb Mills 15-17 Boys Black Belt
Anthony Mitchell 9-10 Boys Novice
Heather Mitchell Female Special Needs
Caitlin Moeykens 13-14 Girls Intermediate
Connor Moeykens 9-10 Boys Intermediate
Jillian Momaney 15-17 Girls Advanced 3rd 4th
Lilibet Mongeau 11-12 Girls Intermediate 1 1
Pemberley Mongeau 7-8 Girls Intermediate 2nd 4th
Samantha Moore 12 & Under Girls Black belt 2nd 3rd
James Morelli 11-12 Boys Advanced 4th 3rd 1
Linden Morgan 9-10 Boys Novice
Aura Morin 13-14 Girls Intermediate
Caitlin Morrisroe Senior Womens Intermediate 3rd 1st 1st
Larry Mortenson Executive Mens Black Belt 2nd 2nd
Paige Moyher 6 & under Girls
Amelia Murphy 11-12 Girls Intermediate 4th 1st
Finnegan Murphy 7-8 Boys Novice
Ellie Nadolski 9-10 Girls Intermediate 3rd 4th
Luke Nadolski 11-12 Boys Advanced 3rd 2nd
Rishab Nair 7-8 Boys Intermediate
Shreya Nair 11-12 Girls Intermediate
Shaina Nalley 18-34 Womens Novice
Laura Napali Senior Womens Black Belt
Camryn Nemi 9-10 Girls Advanced
Matt Neronsky 18-34 Mens Black Belt 4th 1st 1st
Max Nevins 7-8 Boys Novice 1 1
Will Nevins 9-10 Boys Intermediate 2nd 2nd
Samantha Newton 13-14 Girls Advanced
Dustin Nguyen 7-8 Boys Intermediate 1st 1st
Audrey Niles 7-8 Girls Novice 1st 1st
William Noble 13-14 Boys Intermediate
Andrew Norsworthy 13-14 Boys Black Belt
Jeff Norsworthy Senior Mens Black Belt
Michael Noury 12 & Under Boys Black belt 1st
Landon Nunn 11-12 Boys Intermediate
Madelynn O'Hearn 12 & Under Girls Black belt 1st 3rd 1st
Aiden-Paul Okasia 9-10 Boys Advanced 2nd 1st
Beckham O'leary-Cyr 11-12 Boys Advanced
DJ Oleski 18-34 Mens Black Belt
Kassten Olsen 7-8 Boys Novice
Jesse Olsson 7-8 Girls Novice
Joel Olsson 11-12 Boys Novice
River Olsson 7-8 Boys Novice
Theresa  Orlowski 18-34 Womens Black Belt 4th 4th 2nd
Emmett Owens 6 & under Boys
Nolan Palmer 7-8 Boys Advanced
Christopher Parent Senior Mens Advanced
Liam Parent 9-10 Boys Intermediate
Savannah Parent 13-14 Girls Advanced
Lyshad Pares-Wilson 9-10 Boys Intermediate 1st
Drake Parkerson 11-12 Boys Intermediate
Karl Paulette 15-17 Boys Black Belt
Andrew Pendexter 11-12 Boys Advanced
Cameron Perry 7-8 Boys Novice
Dom Petrillo Senior Mens Black Belt 1st 2nd
Lincoln Petrillo 11-12 Boys Intermediate 3rd
Duncan Phyfe 15-17 Boys Black Belt 4th 2nd
Lilla Pickett 11-12 Girls Advanced 1st
Owen Pilsbury 11-12 Boys Advanced 1st 1st 1st
Jasia Piwowarczyk 11-12 Girls Advanced 3rd 1st 1st
Jimmy Plumes 13-14 Boys Advanced 3rd 2nd
Eden Pressman 9-10 Girls Intermediate
Maya Pressman 11-12 Girls Intermediate
Mikhall Prostatin 7-8 Boys Intermediate 1st 3rd 1st
Andrew Pugh 13-14 Boys Black Belt
Celena Rafael 11-12 Girls Intermediate 2nd 1st
Kaya Rafael 9-10 Girls Advanced 2nd 2nd 1st
Gabrielle Ramsden 11-12 Girls Intermediate
Grace Ramsden 15-17 Girls Black Belt 4th 1st
Ethan Rand 9-10 Boys Novice
Lilly Rayess 13-14 Girls Novice
Ethan Ricard 15-17 Boys Novice
Nathan Richard  13-14 Boys Intermediate
Hope Richards 13-14 Girls Novice
Lynn Richards Executive Womens Black Belt
Jaiden Rivers 7-8 Boys Intermediate 3rd 2nd
Reece Robbins 11-12 Boys Intermediate
Eimilie Robinson 11-12 Girls Intermediate 4th 4th
Evan Rone 12 & Under Boys Black belt 2nd 1st 2nd
Abigail Rosario 6 & under Girls
Brayden  Rostron 11-12 Boys Advanced
Cameron Roy 13-14 Boys Advanced 3rd 2nd 3rd
Caleb Sadler 15-17 Boys Advanced
Gavin Salisbury 9-10 Boys Intermediate
Erin Sargent 9-10 Girls Intermediate 1st 1st
Matthew Sargent 11-12 Boys Advanced 3rd 1 1
Abby Schlinger 18-34 Womens Black Belt
Ashley Schlinger 13-14 Girls Black Belt
Timothy Schowalter 11-12 Boys Advanced 2nd 1st 1
Ben Scobie 9-10 Boys Intermediate
Cameron Scobie 13-14 Boys Intermediate
Ayla Scott 9-10 Girls Intermediate 4th
Kerri Seidell Female Special Needs
Lauren Sharr 11-12 Girls Advanced 1st 2nd 3rd
Mathieu Sherburne 15-17 Boys Advanced 1 1
Alexis S. Silver 11-12 Girls Novice 1st 1st
Sarah Simpson 18-34 Womens Black Belt 1st 3rd 1st
Morgan Slavens 11-12 Boys Intermediate
Tegan Slavens 11-12 Girls Intermediate
Brendan Smith 12 & Under Boys Black belt 4th 4th
Nathan C. Smith 9-10 Boys Novice
Lydia Sobkiewicz 11-12 Girls Intermediate
Spencer Soiett 13-14 Boys Black Belt
Isabelle Sonia 15-17 Girls Black Belt 2nd 3rd
Margot Sonia 13-14 Girls Black Belt 1 2nd 1st
Adam  Spencer 15-17 Boys Black Belt 3rd 3rd
Mickey Spencer 15-17 Boys Black Belt 1st
Abby Spinney 11-12 Girls Advanced
Charles Spinney 13-14 Boys Advanced
Emma Spino 6 & under Girls
Michaela Spino 9-10 Girls Novice 3rd 2nd
Pooravi Srivastava 9-10 Girls Novice
Tanay Srivastava 6 & Under Boys
Cole Starr 9-10 Boys Intermediate
Joseph Steeves 6 & Under Boys
Amelia Stock 9-10 Girls Intermediate
Austin Stoddard Jr. 11-12 Boys Intermediate
Marshall Streeter 9-10 Boys Novice
Sean  Sutton 11-12 Boys Intermediate
Justin Sweeney 15-17 Boys Black Belt 3rd 3rd 1
Abby Tedesco-Finley 11-12 Girls Advanced
Dee Terwilleger Executive Womens Black Belt 1st 3rd 2nd
Matthew Terwilleger 18-34 Mens Black Belt 3rd
Madelynn Thane 7-8 Girls Novice
Olive Thatcher 9-10 Girls Intermediate
Quinn Thatcher 13-14 Boys Black Belt 4th 4th 2nd
Christopher Thibeault 18-34 Mens Novice
Xavier C. Thibeault 9-10 Boys Novice
Ray Thompson 11-12 Boys Novice
Addy Tolley 13-14 Girls Advanced
Clara Tolley 15-17 Girls Advanced
Michael Tolley Executive Mens Black Belt
Noah Toman 13-14 Boys Advanced
Ashley Totten 11-12 Girls Advanced
James Totten 13-14 Boys Black Belt
Rebecca Towne 18-34 Womens Intermediate
Elizabeth Townes 15-17 Girls Black Belt
Winfield Trail 18-34 Mens Intermediate
Jacob Tremblay 15-17 Boys Black Belt
Braden Trombly 11-12 Boys Advanced
Nina Turovskiy 13-14 Girls Advanced 2nd 2nd 2nd
Leah Underwood 13-14 Girls Intermediate
Sloane Urette 11-12 Girls Advanced
Carter Valentino 12 & Under Boys Black belt 2nd 2nd 1
Nicolas Valentino 15-17 Boys Black Belt 1st 1st 4th
Brayden Valliere 9-10 Boys Intermediate 2nd 1st 1st
Allan Viernes Executive Mens Black Belt
Jennifer Viernes Executive Womens Black Belt
Myah Vigeant 15-17 Girls Black Belt 1st 2nd
Aurora Voas 11-12 Girls Advanced
James Voltz 12 & Under Boys Black belt 2nd
Nathanael Wayashe 12 & Under Boys Black belt 4th 1
Giang Wayne 9-10 Girls Intermediate
Meredith Weaver Senior Womens Novice 2nd 2nd
Liberty Wells 13-14 Girls Advanced
Zachariah Wentworth 11-12 Boys Advanced
Kaleb  Wheeler 11-12 Boys Intermediate
Khloe Wheeler 13-14 Girls Advanced
Eliana White 9-10 Girls Intermediate
Zachary Whitestone 18-34 Mens Black Belt
Bryce Whitman 9-10 Boys Intermediate 4th 4th
Caleb Whittle 13-14 Boys Advanced
Jamie Wiggin 13-14 Girls Intermediate 1
Matthew Wilberson 7-8 Boys Novice
Sebastian Wilcox 6 & Under Boys 2nd 2nd
Katie Wilkinson 15-17 Girls Black Belt
Connor Williams 11-12 Boys Advanced 4th 1 4th
Kayleigh Williams 13-14 Girls Advanced 3rd 1st 1
Torrin Williams 7-8 Boys Intermediate 4th 1
Ryan Winters 11-12 Boys Intermediate
August Wolf 7-8 Boys Novice
Richard Woodin Male Special Needs
Alex Woods Senior Mens Black Belt
Kyle Woods 13-14 Boys Black Belt
Liam Woods 15-17 Boys Black Belt
Jamieson Woodward 15-17 Boys Black Belt 4th 2nd
Amelia Yahwak 15-17 Girls Intermediate 3rd 1st 3rd
Sarah Jane Zurell 11-12 Girls Intermediate

©2018